אודות

אביבית יזהר
אביבית יזהר נולדה בשנת 1967 וכיום נשואה ואם לשלושה ילדים. לאחר חמש עשר שנות עבודה כאסיסטנטית אצל מעצבים שונים בישראל, פתחתי את הסטודיו הראשון שלי שנמצא כיום בגני יהודה. הסטודיו משמש כיום כמרחב יצירה פורה ומעשיר בו אני פועלת ויוצרת. הסגנון האישי שלי מתאפיין בקווים נקיים, גזרות חכמות ואסימטריות ומראה נשי ורך באופן כללי. אני נוטה לעשות שימוש בבדים טבעיים אשר מהווים עבורי חלק בלתי נפרד בעל חשיבות מרכזית בהשקפת עולמי המקצועית בעולם העיצוב.

 

אלמנטים מאפיינים את ההשקפה העיצובית

סגנון היצירה והעיצוב שלי מתאפיין בנוסף בשימוש במוטיבים שונים אשר השראתם לקוחה ממגוון תרבויות בעולם. כמו כן, העיצוב מתאפיין בשילוב ייחודיים של בדים עם אלמנטים שמקורם באומנויות אתניות המעניקים לפריטי הלבוש ערך מוסף. בצורה הזו אני מצליחה לגלות כל פעם מחדש את ההפתעות החבויות בכל בגד שהוא. כל האלמנטים הללו מרכיבים יחדיו את הרוח המרכזית שעל פי בחרתי לעצב את הסטודיו לרבות החנויות שאותם הקמתי במרוצת שנות פעילותי בתחום.

עיצוב הסטודיו ברוח הדברים

כיום אני עוסקת בעיצוב בגדים ומלבד זאת יוצרת מגוון רחב של עבודות אישיות, אביזרים נלווים ותכשיטים מיוחדים. אני עובדת בשיתוף פעולה קבוע מול כמה וכמה אומנים שמגיעים מתחומי אופנה שונים ומגוונים ומתחומי האומנות הפלסטית. תמהיל העבודות, היצירות, ההשראות והשקפות העולם של המעצבת מעניק לכל מבקרי הסטודיו מעין תחושה של גלריה. זהו תמהיל ייחודי וססגוני המאפשר לכל מי שמגיע לסטודיו לקחת חלק ולחוש את האווירה הייחודית והמקור האותנטי שעל פיו נבנתה ונוצרה לכדי תמהיל שלם.

 

קולקציות בגדי נשים

פריטי האופנה שאני מעצבת ויוצרת מעניקים תחושה של קלות ואווריריות לצד אלגנטיות מרשימה במיוחד. הקולקציות מציגות קשת רחבה של בדים איכותיים המגיעים בצבעי אדמה בחלקם ומעוצבים בהשראה נשית בהתאם למבנה הטבעי וקו העיצוב הנשי. הבגדים משדרים נוחות וגם מרגישים כך, הגזרות אינן סימטריות תמיד ויוצרות מראה מרשים במיוחד המדגיש את המקומות הנפלאים ביותר בגוף האישה שמן הראוי להדגיש.

 

בדים טבעיים בטכנולוגיה מתקדמת

הבדים בהם אני עושה שימוש הם טבעיים ובאיכות מאד גבוהה. אני בוחרת את הבדים בהקפדה יתרה עם דגש מרכזי על כך שכולם יהיו בעלי תכולה מינימאלית של סיבים אקריליים- פלסטיים. כל הבדים הטבעיים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, כזו אשר מאפשרת להם להיות בעלי מגע נעים ורך. קולקציות בגדי הנשים לעונת הקיץ החמה כוללת בדי כותנה- 100% טבעי. בנוסף אני עושה שימוש בבדי טריקו נעים אשר מכילים בד מעורב- 98% כותנה ועוד 2% לייקרה.

 

המלצות וטיפים

מי מכן שמעוניינת באיכות וביוקרה יכולה להתרשם מבגדי הפשתן 100% המוצעים בקולקציות. על מנת לשמור על הבגדים ועל איכות הבד, אני ממליצה על כביסה עדינה בטמפרטורה של 30 מעלות. מכיוון שלאף אחד מאיתנו אין יותר מדי זמן פנוי, ועל מנת להקל עליכם את משימת הניקיון, אני לא ממליצה על כביסה ביד שכרוכה בלא מעט עבודה וטרחה.